видови предострожност:  
Прикажи:  

повеќе информации:
SHMU

Временски предупредувања: Словачка

Најави за предострожност - Детални информации за предупредувањата можете да најдете во најавите за предострожност издадени за секоја област. Изберете одредена област

Gemer
Horehronie
Horné Ponitrie
Juh Stredného Slovenska
Juhovýchod
Liptov
Orava, Kysuce
Podunajská nížina Východ
Šariš
Severovýchod
Spišš
Stredné Pohronie
Натпис:
Смени јазик:   | BG | BS | CZ | DA | DE | EE | EN | ES | ES | ES | FI | FR | GR | HE | HR | HU | IS | IT | LT | LV | ME | MK | MT | NL | NO | PL | PT | RO | RS | SE | SK | SL | VA