видови предострожност:  
Прикажи:  

повеќе информации:
Hellenic National Meteorological Service

Временски предупредувања: Грција

Најави за предострожност - Детални информации за предупредувањата можете да најдете во најавите за предострожност издадени за секоја област. Изберете одредена област

Ionion Islands
До 29.11.2021 22:59 CET
Дожд (Портокалово)
english:
heave rain

Ελληνικά:
ισχυρές βροχές 

West Peloponnisos
До 29.11.2021 22:59 CET
Дожд (Портокалово)
english:
heavy rain

Ελληνικά:
ισχυρές βροχές 

West Sterea
До 29.11.2021 22:59 CET
Дожд (Портокалово)
english:
heavy rain

Ελληνικά:
ισχυρές βροχές 

Натпис:
Смени јазик:   | BG | BS | CZ | DA | DE | EE | EN | ES | ES | ES | FI | FR | GR | HE | HR | HU | IS | IT | LT | LV | ME | MK | MT | NL | NO | PL | PT | RO | RS | SE | SK | SL | VA